Vedeli ste, že aj mužom tikajú biologické hodinky? Tu sú znaky toho, ako sa to prejavuje!

Voľný čas

V dlhodobom vzťahu obvykle začíname premýšľať nad spoločnou budúcnosťou. Prichádza spoločné bývanie, zasnúbenie, poprípade svadba – a ďalším krokom je už len cupkanie malých detských nožičiek po podlahe. Ste pripravený na rolu otca, alebo vás to, naopak, desí?

Vedeli ste, že aj mužom tikajú biologické hodinky? Tu sú znaky toho, ako sa to prejavuje!
(zdroj: unsplash.com)

Pozorujete svoju partnerku s potešením

Začali ste si všímať zmeny nálad svojej partnerky a pýtať sa jej, kedy jej začína cyklus? Možno to robíte podvedome, a možno vedome s tým, že si už robíte zálusk na moment, kedy sa vám konečne podarí splodiť potomka. Potešilo vás, že niekomu v rodine alebo nejakému kamarátovi sa narodilo dieťa a neviete prečo? Nemusíte ho ani vziať na ruky – niekedy stačí aj vidieť vašu partnerku, ako ho drží. Ak má z toho aj ona sama radosť, teší vás ten pohľad ešte viac. A práve to je ďalším znakom toho, že by ste sa mali stať rodičom.

Zistite, či to máte obaja rovnako

Väčšina mužov, najmä v dlhodobom vzťahu, sa neubráni tomu, že sa na svoju partnerku pozerá aj ako na matku. Aj to je signálom, že o dieťati uvažujete a už je naňho vhodný čas. Samozrejme, určitú úlohu v tom zohráva aj vek. Keďže sa tvrdí a je do istej miery aj fakt, že muži dospievajú neskôr, ako ženy, biologické hodinky sa vám nemusia roztikať vtedy, keď aj vašej partnerke. Neznamená to však, že to príde až po päťdesiatke. Dobrým krokom je v prípade roztikania bio hodiniek povedať to svojej partnerke a zistiť, či to má rovnako, alebo aspoň podobne. Môže sa stať, že ste zatúžili po dieťati skôr, než ona, nie je to nič mimoriadne. Dôležité je vykomunikovať si navzájom, ako vidíte blízku spoločnú budúcnosť, aby nikto z vás nebol tým druhým sklamaný.

Aj deti vás milujú

To, že túžite po dieťati, sa prejavuje aj tak, že sa deti nechtiac dostávajú do vašich konverzácií. Či už pozitívne okomentujete nejakú reklamu na plienky, vtipkujete o tom, aké by to bolo, ak by ste so svojou partnerkou mali dieťa alebo riešite deti svojich známych, je to znakom toho, že podvedome túžite po vlastnom. To, že vás rady vidia deti vašich známych, pretože vedia, že s vami je vždy sranda, je tiež niečoho znakom. A pre vás hlavne dôkazom, že by vám úloha rodiča mohla dobre sedieť. Chystáte sa už nakupovať detskú výbavičku? Tak určite využite zľavové kupóny a akcie, vďaka ktorým táto počiatočná investícia nebude taká strašná. Ak sa na splodenie potomka ešte len chystáte, môžno zasa využijete kvalitný a dobrý parfum, vďaka ktorému budete pre svoju partnerku neodolateľný. Najlepšie parfumy pre mužov, ktoré odporúčame, nájdete tu.