Trendy outfity do spoločnosti – aké sú súčasné trendy v elegantnom oblečení pre pánov?

Móda, Tipy a rady, Voľný čas

Móda sa neustále mení a zároveň sa v podstate stále nosí to isté. Určité trendy z minulosti sa vracajú, iné zas okamžite padnú do zabudnutia. Dnes si ukážeme, aké sú najnovšie trendy v elegantnej pánskej móde a na čo by ste určite nemali zabudnúť, ak si chystáte outfit do spoločnosti. 

Trendy outfity do spoločnosti - aké sú súčasné trendy v elegantnom oblečení pre pánov?
Trendy outfity do spoločnosti – aké sú súčasné trendy v elegantnom oblečení pre pánov? (Foto: pixabay.com)

Vzory

Presne tie v súčasnosti panujú pánskemu elegantnému štýlu. Či už vzorované obleky, kravaty, motýliky, košele či ponožky. Dokonca začalo byť trendom, že namiesto toho, aby ste si dali klasickú bielu košeľu a kravatu, či motýlika si dáte na seba len oblek a vzorovanú košeľu. Takto vyzerá outfit o čosi uvoľnenejšie a ležérnejšie, no nie je o nič menej štýlový a zároveň je stále slávnostný. Ak máte jednoduchý oblek, tak nezabúdajte napríklad na nenápadné detaily, ktoré ho ozvláštnia. Napríklad vzorované manžetové gombíky, farebné ponožky alebo zaujímavé topánky. 

Roláky

Hit minulého storočia je späť, a tým sú práve tesné a mužné roláky. Páni si ich zamilujú hlavne v chladnejšom počasí, pretože sú nie len štýlové, ale aj veľmi praktické. Poriadne vás zahrejú a nie je možnosť s nimi prechladnúť. Ale naspäť k tej estetickej stránke. Najlepšie ich skombinujete so sakom, kabátmi alebo športovou bundou, no a na spodok sú ideálne nohavice s výraznejším opaskom. K tomu ešte poriadna brada a váš štýlový zimný outfit je na svete.

Saká

Saká už nie sú len súčasťou obleku, páni si ich môžu obliecť už takmer ku všetkému (ak berieme do úvahy len tie elegantnejšie varianty, nie tepláky). Ak ste v práci na vyššej pozícií, a tak si nemôžete obliecť len tak hocičo, no nechcete sa celý čas pariť v obleku, športovejšie a farebné saká z rôznych materiálov sú pre vás ideálnou voľbou. Sú také, ktoré sú veľmi elegantné a hodia sa len k nohaviciam, no sú aj také, ktoré vyzerajú skôr ležérne a môžete si k nim dovoliť dať aj džínsy.