Pri akých ženách sú muži nešťastní? Alebo na čo si pri hľadaní vzťahu dajte pozor

Sex a vzťahy

Muži obvykle o vzťahoch nerozprávajú toľko, ako ženy. Napriek tomu ich prežívajú rovnako. A hoci asi každá žena túži po tom, aby s ňou bol muž šťastný, predsa len existujú typy, z ktorých majú muži zimomriavky. Ktoré sú to?

Pri akých ženách sú muži nešťastní? Alebo na čo si pri hľadaní vzťahu dajte pozor
(zdroj: unsplash.com)

Citové vydieranie je únavné

Obvykle máme na prvý pohľad a v začiatkoch vzťahu pocit, že sme natrafili na to najlepšie, čo nás v živote stretne. Potom však postupne prichádzame na to, že realita je celkom iná. Plače pri smutnom filme? Alebo keď sa ubližuje zvieratám? To sa ešte dá tolerovať. Ale ak je vaša vyvolená precitlivená pri každom hlasnejšom slove a akejkoľvek výmene názorov, zbystrite pozornosť. Po každej hádke totiž môže začať citovo vydierať, že odíde. Rovnako vo vás bude skôr vidieť citovú oporu, než seberovného partnera s jeho túžbami a potrebami. A to pre žiadneho muža nie je šťastná pozícia.

Rozhodujúce je bankové konto

Tá posledná, ktorú by ste chceli stretnúť, je samozrejme zlatokopka. Na prvý pohľad opäť pôsobí úžasne – super prsia, pestované nohy, postava z katalógu. Postupom času však zistíte, že to v skutočnosti nie ste vy, čo ju zaujíma najviac a v každom o trochu bohatšom mužovi začnete vidieť konkurenciu a cítiť strach, že o ňu prídete. Určite nie je šťastím dospieť k záveru, že žijete s niekým, koho zaujíma len to, koľko zarábate.

Keď chce byť mužom viac, než ste vy

Podobným typom, ako ten predošlý, sú ženy, ktoré vyzerajú na prvý pohľad ako bábiky. Ich krása však nie je podmienená prirodzenosťou a ako čas ubieha, začnú starnúť, rovnako, ako všetky ženy. Okrem toho, že udržanie predností takýchto žien vás bude postupne stáť viac, než nové auto, krása, ktorá je umelá, zabezpečí aj umelé šťastie. Ďalším extrémom sú takzvané radikálky, ktoré by sa chceli mužom dorovnať, ale v extrémnom slova zmysle. Okrem toho, že túžia močiť postojačky, vo všetkom vidia sexizmus, obťažovanie alebo utláčanie. Takejto žene je naozaj veľmi ťažké nejakým spôsobom prejaviť sympatie, nie to ešte vytvoriť si s ňou vzťah. A poslednou kategóriou sú karieristky. Je, samozrejme, dôležité, aby aj žena pracovala na svojom kariérnom raste a už dávno neplatí, že ona je tá, ktorá má sedieť doma udržiavať rodinné teplo, ale ak má v hlave vždy iba prácu, nie vás, nie je to najlepší predpoklad na vývoj zdravého vzťahu.