Pomôžeme vám vybrať ten najlepší zásnubný prsteň

Sex a vzťahy, Tipy a rady

Snubné prstene – to je prvá vec, pri ktorej vám v hlave začnú vyzváňať svadobné zvony. Tento atribút nie je však len symbolom manželskej vernosti, večnej lásky a jednoty dvoch osudov. Mal by vás sprevádzať celým svojím životom, čo znamená, že na seba preberáte určitú zodpovednosť.

Pomôžeme vám vybrať ten najlepší zásnubný prsteň
Pomôžeme vám vybrať ten najlepší zásnubný prsteň (Foto: ardiama.sk)

Všeobecné odporúčania

Choďte na nákupy v dobrej nálade a oddýchnite si. Buďte pripravení na to, že vyhľadávanie toho správneho zásnubného prsteňa môže trvať dlhšie. Tieto krúžky by mali byť vyrobené z jedného unikátneho kovu a mali by byť spracované v jednoduchom čistom štýle.

Ako neurobiť chybu s veľkosťou prsteňa?

Pri výbere zásnubného prsteňa je veľkosť prvá vec, ktorej by ste mali venovať pozornosť. Aby ste ju správne vybrali, musíte zvážiť dôležité detaily:

• Prsty môžu zmeniť veľkosť v závislosti od sezóny, počasia a dokonca aj dňa. Preto, by ste si jeho veľkosť mali preveriť viackrát za deň.
• Nepokúšajte sa určiť veľkosť krúžku, ak ste nedávno zjedli veľké množstvo soli, konzumovali veľa tekutín, športovali alebo nosili v rukách ťažké veci. Prsty vtedy vedia opuchnúť.
• Veľkosť krúžku sa mení spolu s jeho šírkou a v rôznych obchodoch sa môžu tieto parametre trochu od seba líšiť.

Pozor na to aj pri výbere nového zásnubného prsteňa z bieleho zlata.

Najlepší materiál snubných prsteňov

V klasickej verzii je vhodné kupovať priateľke najlepšie snubný prsteň zo zlata. Ale v dnešných časoch je sortiment klenotníckych obchodov pôsobivý aj pre tých najsofistikovanejších zákazníkov. Ak v každodennom živote dávate radšej prednosť strieborným šperkom, bude skvelá voľba spomínaný prsteň z bieleho zlata. Milovníci elegantných a trblietavých prsteňov môžu zvoliť dokonca aj platinu.

Je to len na vás, ako si ceníte svoju drahú polovičku. Ak chcete dostať kladnú odpoveď, mali by ste si dať na výbere záležať. A to aj napriek tomu, že cena snubného prsteňa, ako sa hovorí, by mala mať hodnotu minimálne troch mesačných platov priemernej mzdy.

Text:PR