Sex privát – áno alebo nie? 2. časť

Sex a vzťahy

Dlho očakávané pokračovanie môjho rozhodnutia je tu… Ako som spomínal v článku pred tým, rozhodol som sa, že sex privát navštívim. A veru hovorím vám, toto rozhodnutie rozhodne ľutovať nebudem.

Sex privát  - áno alebo nie? 2. časť

Dal som si námahu s tým, aby som si vybral sex privát v Nitre, ktorý mi vyhovuje. Teda predovšetkým dievča, ktoré spĺňa moje požiadavky. Našiel som ju, tú pravú sexuálnu partnerku, teda minimálne podľa výzoru. Na výber som mal teda od blondínok, po tmavovlásky, ryšavky s rôznymi konfekčnými veľkosťami a rôznymi prednosťami. Skutočne, núdza o pekné dievčatá to nebola. A výber nebol rozhodne jednoduchý. Ale vybral som to, na čo môj kamarát dole najviac reagoval. Zavolal som, dohodol som sa a už bolo treba iba konať.

Nastal deň D. Nebudem vám opisovať jazdu, privítanie s ňou prejdime do tých príjemnejších vecí. Minimálne pre mňa, pretože aj teraz keď si na to spomeniem, mi behá husia koža po tele. Začalo to nevinne. Teda nie až tak. Mala na sebe sexi spodné prádlo a ja som už pri pohľade na ňu bol blízko svojho vyvrcholenia. Ovládol som sa, nech si to aspoň určitú chvíľu užijem a neexplodujem tu hneď v prvej minúte. Prvý dotyk na jej dokonalé telo, bol pre mňa asi najväčším orieškom. Myslel som si to, aspoň teda v prvých pár minútach, potom ale prišiel zlom. Jedným ťahom my stiahla nohavice a olízala konček môjho penisu. Eufória bolo to, čo som práve prežíval. Pocit, ktorý sa nedá opísať slovami, lebo také slová ešte nevymysleli. Kamarát stál vztýčené a ja som sa díval na jej ladné krivky. Neváhala a prehodila sa zadkom na moju tvár, bez akéhokoľvek otáľania, mi pritlačila zadok na tvár a môj penis už ráznejšie uchopila do úst. Do jej vagíny som jemne zavzdychal a ona urobila to isté. Sama začala zadkom pohybovať na mojej tvári. Sama sa unášala tou vášňou a neskutočnou chuťou. Prehodila sa tvárou ku mne a odopla si podprsenku. Jemne mi tým naznačila, že môžem začať konať. Ani chvíľu som neváhal a dravo som sa prisal na jej prsia. Oči zavrela a začala vzdychať. Ja som bol v úplnom tranze. Jej dokonalé a krásne vnady, som uchopil do ruky. Olízol som jej bradavku a začal som ju jemne nasávať. Zakaždým sa slastne prehla v chrbte. Ruky mi zaborila do vlasov a jemne sa nahla až ku môjmu uchu. Začala mi do neho rytmicky vzdychať a ja som sa musel neskutočne ovládať. Už vtedy som mal s prepáčením chuť s nej vy*ebať dušu. Neuveriteľne ma priťahovala. Ani som nepomyslel na to, že som na sexpriváte a že toto dievča profesionálne poskytuje sex služby. Bral som to ako úplne normálny sex. Odtrhla sa odo mňa a opäť sa dostala ku môjmu rozkroku. Jemne s rozkročila ponad neho a uchopila ho do ruky. Pozrela na mňa a zasunula ho.

Sex privát  - áno alebo nie? 2. časť

Myslel som, že zomriem. Zomriem toľkou slasťou, akú som prežíval. Začala bez rozmýšľania tvrdo prirážať, vôbec nie žiadna pomalá predohra, proste išla na to zhurta. Pár krát som ju musel nadvihnúť, lebo som bol skutočne blízko od toho, aby som sa urobil. Ona sa iba lišiacky usmiala a ešte silnejšie prirazila. Táto žena ma rozhodne dostávala do tých najcitlivejších bodov. Otočila sa tentokrát zadkom ku mne a opäť začala robiť tie tvrdé pohyby. Zadkom mi vrtela priamo pred tvárou a ja som mal dokonalý výhľad. Pár krát som jej poriadne capol po zadku. Ona sa iba zasmiala. Nevydržal som to. Dal som ju na štyri a dravo ju potiahol za vlasy. Po zadku som jej plieskal jedna radosť. Vzdychala tak hlasno, že to ani nebolo možné. Prirážal som najtvrdšie a najrýchlejšie ako som vedel. Na tele sa jej objavili zimomriavky. Uchopil som ju za prsia a ona sa jemne podvihla. Vtedy som prirazil ešte silnejšie a ona zažila orgazmus. Hneď následne za ňou som sa urobil aj ja. Zimomriavky mi prešli od päty až po konček vlasov. Celé telo sa mi chvelo. Bolo to neskutočné.

Odchádzal som s úsmevom na perách a jasnou odpoveďou na moje predošlé obavy. Rozhodne to nebola moja posledná návšteva sexprivátu. A myslím, že ak ste mali niekedy obavy to vyskúšať, po tomto článku, sa vaše obavy nadobro vytratia. Tak ako aj tie moje.

Text a foto: PR