Spôsoby ako zvýšiť výkon a vaše potešenie

Sex a vzťahy, Zdravie

Život je o viac a menej príjemných situáciách, z ktorých sú mnohé závislé na nás samotných. Na tom, ako k daným veciam a skutočnostiam zaujmeme postoj a čo všetko sme ochotný urobiť pre zlepšenie. Často pritom stačí tak málo a svet je oveľa krajší. Platí to aj v sexe. Sexe, ktorý je neoddeliteľnou súčasťou nášho života a ovplyvňuje nás, no mnohí si ho nevedia užiť naplno. A pritom stačí využiť svoje zdravie!

Spôsoby ako zvýšiť výkon a vaše potešenie
Spôsoby ako zvýšiť výkon a vaše potešenie (Foto: unsplash.com)

Ak vám to už tak dobre nefunguje, existuje niekoľko jednoduchých spôsobov, ktoré vám s vašim výkonom pomôžu.

Začnite jesť správne a zdravé veci

Začnite so zeleninou. Kel alebo špenát pomáhajú rozširovať krvné cievy, čo môže zvýšiť prietok krvi do pohlavných orgánov. Iné druhy zeleniny, ako napríklad kapusta, koriander a rukola, sú dobrým zdrojom kyseliny listovej, ktorá má priaznivý vplyv na reprodukčné procesy.

Jedzte vajcia – sú bohaté na vitamíny B, ktoré zmierňujú stres a sú dôležité pre zdravé libido. A nakoniec dobrá stará ovsená kaša. Ovos a celé zrná sú jedným z mála prírodných spôsobov, ako zvýšiť hladinu testosterónu v krvi. A viac testosterónu predsa zodpovedá silnejšiemu orgazmu.

Zvýšenie hladiny testosterónu

Odvážny hormón, ktorý vám pomôže pri orgazme. Vaše telo ho produkuje, aj keď podporujete obľúbený športový tím, zdvíhate závažia v telocvični alebo sledujete hru „Hra o tróny“. Ak máte v krvi viac testosterónu, máte väčšie šance na orgazmus. Preto si pred intímnym zblížením vyskúšajte niektoré veci na zvýšenie hladiny testosterónu. Okrem stravy je to napríklad aj pobyt na slnku.

Slnko priamo ovplyvňuje rast tohto hormónu. Preto by ste sa mali v lete dôkladne opaľovať a pre zvýšenie účinku to robte nahí. Potom si stačí na veľkej sexzoznamke nájsť partnera a presvedčiť sa, či bolo jeho doplnenie dostačujúce.

Pite viac vody!

Je dokázané, že hydratácia má pozitívny vplyv nielen na stav celého organizmu, ale aj na hladinu hormónu testosterón v organizme. Preto, ak chcete zostať mužom dlhšie ako obvykle, nezabudnite vypiť 2,5 litra tekutiny denne.

Skúste banány

Banány majú veľa užitočných vlastností, pretože sú dobrým zdrojom energie, ktorý vás nabíja po dlhú dobu. Obsahujú enzým známy ako bromelaín, ktorý je hormónový regulátor určený na zvýšenie libida u mužov a zvýšenie sexuálnej túžby. Banány sú navyše bohaté na draslík, ktorý pomáha srdcu a nervovému systému, ako aj horčík, ktorý zlepšuje funkciu prostaty.

Text:PR