Spoločníčka – pre koho, prečo, a za čo?

Sex a vzťahy

Povedzme si to na rovinu. Spoločníčka nie je pre každého. Hoci je to veľmi vzrušujúce, často zábavné a dobre vynášajúce povolanie. Avšak, predpoklady na takúto prácu sú často obtiažné, najmä ak to plánujete dotiahnuť vyššie. Byť luxusnou spoločníčkou nie je vôbec ľahké, a ako každá práca, má svoje plusy aj mínusy. Musíte byť silnou osobnosťou a mať silnú psychiku aby ste sa stali spoločníčkou, a zostali ňou po roky.

Luxusná spoločníčka – práca a relax zároveň
Luxusná spoločníčka – práca a relax zároveň (Foto: vipspolocnicka.sk)

Otázka 1: Pre koho?

Už samotné slovo spoločníčka napovedá, akého človeka táto práca vyžaduje. Človek, ktorý nemá spoločnosť rád alebo sa jej vyhýba, by si určite nevybral takéto povolanie. Je teda doporučené aby človek, ktorý sa uchádza o takúto pracovnú pozíciu, bol prinajmenšom extrovert. Hlavný dôvod pre túto vlastnosť je schopnosť a chtivosť socializovať sa, kde človek s extrovertnosťou exceluje. Hoci je introvert taktiež skvelý v 1-na-1 dialógu, otvára sa človeku ťažšie než extrovert, čo často môže byť frustrujúce pre druhého partnera. Extrovert má koniec koncov menej bariér.

Spoločníčka musí byť zhovorčivá, no taktiež by mala byť zdatná v cudzích jazykoch. Znalosť cudzieho jazyka zlepšuje funkčnosť mozgu, zvyšuje inteligenciu a napomáha v slovnej zásobe. Okrem znalostí a osobnosti, žena ktorá má záujem o takúto pozíciu by mala brať život ako chodník pozlátený šťastím a zábavou. Hedonizmus často obohacuje ľuďom život. Viac info nájdete na www.spolocnicka.net

Otázka 2: Prečo?

Ak človek miluje spoznávanie nových ľudí, cestovanie, zábavu a popritom si chce privyrobiť, VIP spoločníčka je skvelým, ak nie vysneným zamestnaním pre inteligentnú a krásnu ženu.

Otázka 3: Za čo?

Stačí ‚vygooglenie‘ a na otázku „koľko zarába spoločníčka“ sa vyskytne mnoho odpovedí. Drvivá väčšina z nich je kladná. Okrem platu, spoločníčky často získajú niečo ako prepitné, extra priplatenie za to, ak sa žena ako spoločníčka správala dobre a mužovi sa zapáčila. VIP spoločníčky často získavajú od 2 000 € až po 3 000+ € za mesiac, na slovenské pomery je táto suma skvelá. Pre anglicky hovoriacich je web plný informácií na danú tému http://www.atb-selection.com

Text: PR