LELO – jedinečné prezervatívy, ktoré musíte vyskúšať!

Sex a vzťahy

Sú tenšie, hrubšie, voňavé aj antialergické. Dá sa na prezervatívoch vôbec ešte niečo vylepšiť? Dá a produkty švédskej značky LELO sú toho dôkazom. V čom sú kondómy LELO jedinečné?

LELO - jedinečné prezervatívy, ktoré musíte vyskúšať!
LELO – jedinečné prezervatívy, ktoré musíte vyskúšať! (Foto: unsplash.com)

Prasknutý kondóm nie je veru nič potešujúce. Výrobcovia proti tomuto momentu bojovali výrobou hrubších prezervatívov, ktoré však poskytovali oveľa menej citlivosti a potešenia priamo v akcii. Ideálne riešenie pritom bolo neustále pred očami.

Šesťuholník – skvelý výmysel prírody

To riešenia a zároveň skvelú inšpiráciu ponúkal tvar včelích plástov. Príroda to vedela, Fibonacci to tiež objavil a už to vieme aj my. Šesťuholníky sú pevné, symetrické, rovnomerné a dokonale k sebe zapadajú. Ide o dokonalú prírodnú formu, ktorá poskytuje ľahkosť a zároveň silu.

Kondóm, ktorý sa pri poškodení netrhá

Produkty LELO sú v plnej miere inšpirované prírodou. Na prvý pohľad vyzerajú ako všetky bežné kondómy. Pri bližšom pohľade však zistíte, že pozostávajú z množstva malých a jemných šesťuholníkov. Je ich presne 350 a každý z nich dokáže perfektne absorbovať tlak a rozložiť ho do šiestich rôznych smerov. Vďaka tomu je pravdepodobnosť prasknutia alebo roztrhnutia veľmi nízka. A ak by k poškodeniu predsa len došlo, prezervatív LELO sa neroztrhne celý, ale ostane poškodený len v zasiahnutej časti šesťuholníka.

Extra tenký a napriek tomu extra bezpečný

Šesťuholníková textúra je z vnútornej strany prezervatívu, na povrch teda ostáva kondóm jemný a maximálne hladký. Pri hrúbke len 0,045mm navyše nehrozí strata citlivosti a pôžitku zo splynutia a LELO prezervatívy sa môžu celkom zrejme rovnať aj extra tenkým modelom známych značiek ako Pepino či Durex.

Sú kondómy LELO Hex najprevratnejším objavom od dôb sexuálnej revolúcie a čias hippies? Vyskúšajte na vlastnej koži a rozhodnite o tom vy.

Text:PR