Nová výstavba a rekonštrukcie v stavebníctve

Tipy a rady

Výstavba rodinného domu prípadne rekonštrukcia bytu je v živote každého človeka jednou z najdôležitejších etáp. Už len kvôli svojej finančnej náročnosti. Bežne sa na tieto veci berie hypotekárny úver ktorý zaťaží rozpočet rodiny na desiatky rokov. Z tohto dôvodu je potrebné dbať na kvalitu použitých materiálov, technológiu výstavby a samozrejme na kvalitnú realizačnú firmu.

Nová výstavba a rekonštrukcie v stavebníctve
Nová výstavba a rekonštrukcie v stavebníctve (Foto: finalis.sk)

Pri rodinných domoch je jedným z kritických miest izolácia základovej dosky. Tu práve prichádza na rad moderný materiál ktorým je penové sklo. Má vynikajúce tepelnoizolačné vlastnosti a rovnako tak veľkú izoláciu proti vode. Penové sklo a jeho cena rovnako nezaťaží Váš rozpočet na nový rodinný dom.

Ak sa naopak chystáte rekonštruovať typický panelákový byt, je jedným z najdôležitejších kritérií výber realizačnej firmy. Stavebná firma Finalis sa orientuje na rekonštrukcie bytov a drobné stavby hlavne v okolí Banskej Bystrice, Zvolena a priľahlých miest. Ak už máte aj rodinku s malými deťmi a času a energie popri takejto výstavbe alebo rekonštrukcii nie je nazvyš, využite rýchle a pohodlné nakupovanie na eshope pre deti skvelamama.sk

Text:PR