Chcete docieliť moment prekvapenia, vyberajte snubné prstene bez obmedzenia

Móda, Sex a vzťahy, Tipy a rady

Snubné prstene zohrávajú jednu z najdôležitejších úloh vo vašom živote. Sú symbolom lásky a sľubu, ktorý má pre oboch partnerov veľký význam. Mylne sa však mnohí mladí ľudia často domnievajú, že výber takýchto šperkov nie je tak zložitý, a preto ho odkladajú až na poslednú chvíľu. Avšak, keď prídu do obchodu, široká ponuka, krásne prevedenie a rôzne možnosti ich môžu zmiasť.

Aj zdanlivo jednoduché veci sa niekedy môžu premeniť na obrovský problém. Aby sa vám niečo podobné nestalo, pripravili sme pre vás najdôležitejšie tipy, ktoré vám pomôžu tie najlepšie snubné prstene vybrať bez veľkých problémov a hlavne k spokojnosti milovanej partnerky.

Na nákup myslite vopred

Aj keď si dokážete predstaviť, aký model chcete, správna veľkosť a dizajn nemusia byť vždy fyzicky v obchode. Okrem toho možno budete musieť mierne zmenšiť veľkosť prsteňa, čo si bude vyžadovať viac času.

Ak sa rozhodnete pre gravírovanie, musíte sa o túto otázku vopred postarať a podrobnosti prediskutovať s klenotníkom, pretože táto práca bude tiež nejaký čas trvať. Nechcete sa predsa v posledných dňoch pred týmto dôležitým okamihom báť, či bude prsteň včas hotový.

Dôležité je pohodlie a štýl

Spolu s včasným nákupom sa rozhodnite aj o štýle tohto šperku. Jednoduchý dizajn prsteňa bude pohodlnejší v každodennom živote, najmä ak musí partnerka robiť veľa práce rukami. Snubné prstene by nemali byť príliš ťažké, rovnako ako s mnohými detailmi, ktoré sa prilepia na vlasy alebo iné predmety.

Naopak, na ideálny prsteň sa dá zvyknúť veľmi rýchlo a nebude ho takmer vôbec na ruke cítiť. Štýl takéhoto prsteňa by mal byť primerane klasický, aby vynikol spolu s džínsami, ale aj večernými šatami a okrem toho, vyzeral vhodne aj po 20 rokoch manželstva, a mohli ste ho hrdo nosiť celý život.

Venujte pozornosť kvalite prsteňa

Na každom šperku musí byť tiež puncová značka, ktorá je znakom kvality zliatiny materiálu. Ak prsteň pozostáva z niekoľkých kovov, potom by mala stáť na každom type kovu. Ak je partnerka alergická na akýkoľvek kov, potom je rozumné venovať pozornosť platine, pretože tento kov je pre väčšinu ľudí hypoalergénny.

S veľkosťou si starosti robiť nemusíte, pretože ju môžete nechať u klenotníka nechať kedykoľvek upraviť. Ak ale svoju milovanú polovičku dobre poznáte, moment prekvapenia určite príde a spolu s ním aj kladná odpoveď na jednu z najdôležitejších otázok v živote.

Text a foto: PR